Rádio

15000km 680stoziarov skusenosti 2

 

signal

 

Naša spoločnosť ako jediný prevádzkovateľ zabezpečuje terestriálne rozhlasové vysielania v pásme veľmi krátkych vĺn (VKV) a stredných vĺn (SV) pre verejnoprávneho vysielateľa RTVS na piatich okruhoch. Súčasne šírime vysielanie pre ôsmych držiteľov licencií pre terestriálne rozhlasové vysielanie. V rámci FM vysielania poskytujeme aj doplnkovú službu RDS pre vysielateľov, Ministerstvo vnútra SR (služba EWS) a Slovenskú správu ciest (služba TMC).
Všetky programové rozhlasové služby, ktoré poskytuje naša spoločnosť, sú nekódované a ich vysielanie zabezpečujeme aj prostredníctvom satelitného vysielania. Programová služba RTVS je pre poslucháčov dostupná aj v rámci verejnoprávneho multiplexu.

T-DAB+ digitálne rádio

T-DAB+ predstavuje efektívnejšie využitie frekvenčného spektra, ale najmä priestor pre šírenie ďalších rozhlasových staníc. Pre vysielateľov sa tak naskytuje možnosť šírenia obsahu vo vyššej kvalite zvuku s ďalšími atraktívnymi doplnkovými funkciami, akými sú aj EPG, Slide show, TPEG – dopravné správy. Digitálne rozhlasové vysielanie T-DAB+ je zatiaľ šírené len z vysielača Bratislava Kamzík.

Naši klienti:

spytajte sa

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com


Dokumenty na stiahnutie:

Všeobecné podmienky - rozhlasové

Všeobecné podmienky - prevádzkovanie rádiového zariadenia

towercom logo footer Siamo.sk