ODSTÁVKY JÚN 2020

Vážený divák, poslucháč
v mene spoločnosti Towercom, a.s. si Vám dovoľujeme oznámiť nasledovné plánované odstávky na jún 2020.

DátumOdDoProgramVysielač
30.6.2020
0:00
6:00DAB+
Banská Bystrica - Laskomer
2.6.2020
1:006:00Anténa RockKošice - Heringeš
2.6.2020
1:006:00VlnaKošice - Heringeš
2.6.2020
9:0015:00SlovenskoNitra-Zobor
2.6.2020
9:0015:00Regina BANitra-Zobor
2.6.2020
9:0015:00Anténa RockNitra-Zobor
4.6.2020
10:0014:00DevínAbrahámovce-Raslavice
4.6.2020
1:006:00SlovenskoBanská Bystrica - Suchá hora
4.6.2020
1:006:00Regina BBBanská Bystrica - Suchá hora
4.6.2020
1:006:00JEMNEBanská Bystrica - Suchá hora
4.6.2020
1:006:00FUNBanská Bystrica - Suchá hora
4.6.2020
1:006:00EUROPA 2Banská Bystrica - Suchá hora
4.6.2020
1:006:00Anténa RockBanská Bystrica - Suchá hora
4.6.2020
10:0014:00SlovenskoHorné Srnie - TVp
9.6.2020
1:006:00SlovenskoBardejov - Magura
9.6.2020
1:006:00DevínBardejov - Magura
9.6.2020
1:006:00Rádio FMBardejov - Magura
9.6.2020
1:006:00SlovenskoŠtúrovo - Modrý vrch
9.6.2020
1:006:00Regina BAŠtúrovo - Modrý vrch
9.6.2020
1:006:00Rádio FMŠtúrovo - Modrý vrch
9.6.2020
1:006:00Patria RD
Štúrovo - Modrý vrch
11.6.2020
10:0014:00Patria/RSI
Bratislava - Mýtna SRo
11.6.2020
10:0014:00FUNLevice - Veľká Vápenná
11.6.2020
1:006:00SlovenskoNámestovo - Magurka
11.6.2020
1:006:00Regina BBNámestovo - Magurka
11.6.2020
1:006:00DevínNámestovo - Magurka
11.6.2020
1:006:00LumenNámestovo - Magurka
11.6.2020
1:006:00Rádio FMNámestovo - Magurka
16.6.2020
10:0014:00JEMNENitra - Na hôrke
16.6.2020
10:0014:00VlnaNitra - Na hôrke
16.6.2020
10:0014:00JEMNEPoprad - Internat
16.6.2020
1:006:00SlovenskoŽilina - Krížava
16.6.2020
1:006:00Regina BBŽilina - Krížava
16.6.2020
1:006:00DevínŽilina - Krížava
16.6.2020
1:006:00JEMNEŽilina - Krížava
16.6.2020
1:006:00FUNŽilina - Krížava
16.6.2020
1:006:00Rádio FMŽilina - Krížava
18.6.2020
10:0014:00Anténa RockBratislava - Horský park
18.6.2020
1:006:00SlovenskoSnina - Magurica
18.6.2020
1:006:00DevínSnina - Magurica
18.6.2020
1:006:00LumenSnina - Magurica
18.6.2020
1:006:00Anténa RockSnina - Magurica
18.6.2020
1:006:00VlnaSnina - Magurica
18.6.2020
1:006:00Rádio FMSnina - Magurica
23.6.2020
10:0014:00JEMNE
Levice - TKB
23.6.2020
1:006:00JEMNE
Liptovský Mikuláš - TVp
23.6.2020
1:006:00FUNLiptovský Mikuláš - TVp
25.6.2020
10:0014:00Anténa RockDrietoma - TVp
25.6.2020
9:0015:00SlovenskoKošice - Dubník
25.6.2020
9:0015:00Regina KEKošice - Dubník
25.6.2020
9:0015:00FUNKošice - Dubník
25.6.2020
9:0015:00JEMNEKošice - Dubník
30.6.2020
1:006:00DevínBanská_Bystrica - Laskomer
30.6.2020
1:006:00Rádio FMBanská_Bystrica - Laskomer
30.6.2020
10:0014:00VlnaDobšiná - TVp_II
30.6.2020
10:0014:00FUNSenica - Štefánikova


2.6.2020
0:006:00MUX1
Košice - Heringeš
2.6.2020
0:006:00MUX2
Košice - Heringeš
2.6.2020
0:006:00MUX3
Košice - Heringeš
2.6.2020
0:006:00MUX4
Košice - Heringeš
2.6.2020
9:0015:00MUX1Nitra - Zobor
2.6.2020
9:0015:00MUX2Nitra - Zobor
2.6.2020
9:0015:00MUX3Nitra - Zobor
2.6.2020
9:0015:00MUX4Nitra - Zobor
2.6.2020
9:0015:00MUX1Uhrovec - Ostrý vrch
2.6.2020
9:0015:00MUX2Uhrovec - Ostrý vrch
2.6.2020
9:0015:00MUX3Uhrovec - Ostrý vrch
9.6.2020
0:006:00MUX1Bardejov - Magura
9.6.2020
0:006:00MUX2Bardejov - Magura
9.6.2020
0:006:00MUX3Bardejov - Magura
9.6.2020
0:006:00MUX4Bardejov - Magura
9.6.2020
0:006:00MUX2Kapušany - TVp
9.6.2020
0:006:00MUX3Kapušany - TVp
9.6.2020
0:006:00MUX2Spišská Stará Ves - TVp
9.6.2020
0:006:00MUX3Spišská Stará Ves - TVp
9.6.2020
0:006:00MUX2Štúrovo - Modrý vrch
9.6.2020
0:006:00MUX3Štúrovo - Modrý vrch
9.6.2020
0:006:00MUX2Ždiar - TVp_I
9.6.2020
0:006:00MUX3Ždiar - TVp_I
18.6.2020
0:006:00MUX1Snina - Magurica
18.6.2020
0:006:00MUX2Snina - Magurica
18.6.2020
0:006:00MUX3Snina - Magurica
18.6.2020
0:006:00MUX4Snina - Magurica
25.6.2020
8:0020:00MUX2Brezno - Skalka
25.6.2020
8:0020:00MUX3Brezno - Skalka
25.6.2020
9:0015:00MUX1Košice - Dubník
25.6.2020
9:0015:00MUX2Košice - Dubník
25.6.2020
9:0015:00MUX3Košice - Dubník
25.6.2020
9:0015:00MUX4Košice - Dubník
25.6.2020
9:0015:00MUX2Medzilaborce - TVp
25.6.2020
9:0015:00MUX3Medzilaborce - TVp
25.6.2020
9:0015:00MUX2Prakovce - TVp
25.6.2020
9:0015:00MUX3Prakovce - TVp
25.6.2020
9:0015:00MUX2Šarišské Sokolovce - TVp
25.6.2020
9:0015:00MUX3Stará Ľubovňa - TVp
25.6.2020
9:0015:00MUX2Torysa - TVp
25.6.2020
9:0015:00MUX3Torysa - TVp
25.6.2020
9:0015:00MUX3Turná nad Bodvou - TVp
30.6.2020
0:006:00MUX1Banská Bystrica - Laskomer
30.6.2020
0:006:00MUX2Banská Bystrica - Laskomer
30.6.2020
0:006:00MUX3Banská Bystrica - Laskomer
30.6.2020
0:006:00MUX4Banská Bystrica - Laskomer

2.6.20202:005:00SAT 5
Bratislava - Mlynská dolina


8.6.2020
18:00
22:00Patria RD
Nitra - Jarok
8.6.2020
18:00
22:00Patria RD

Rimavská Sobota - RVS
23.6.2020
18:00
22:00Patria RD
Košice - Čižatice




2.6.2020
1:00
6:00DAB+
Košice - Heringeš
16.6.2020
1:00
6:00DAB+
Žilina - Krížava

Za prerušenie vysielania sa divákom a poslucháčom vopred ospravedlňujeme.