Televízia

Pokrytie obyvateľstva Slovenska

99%

stožiarov

680

skúsenosti s televíznym vysielaním

viac ako 60 rokov

Pozemské terestriálne vysielanie DVB-T patrí medzi najjednoduchšie formy televízneho vysielania na Slovensku. Vďaka našej rozsiahlej sieti televíznych vysielačov a prevádzačov dokážeme distribuovať televízny signál a pokryť 99% obyvateľov Slovenska.

Našou hlavnou výhodou sú dlhoročné profesionálne skúsenosti, spojené s unikátnou infraštruktúrou a operatívnym, zákaznícky orientovaným prístupom.

HbbTV

Služba HbbTV umožňuje divákom pozerať svôj obľúbený program a zároveň, v tom istom čase, doručiť divákovi okrem televízneho programu aj doplňujúce informácie pomocou internetového pripojenia. Môže si napríklad vyhľadať bližšie informácie o aktuálnom vysielanom programe či pri sledovaní športových zápasov pozrieť priebežné výsledky iných zápasov. HbbTV ponúka mnoho možností, ako zaujať diváka a poskytnúť mu zaujímavé služby, akými sú aj interaktívne online hry či video on demand.

Frekvenčný manažment

Vo frekvenciách sa vyznáme. Práve vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme pre vás vypracovať kompletné frekvenčné návrhy a projekty či už na individuálnu koordináciu alebo na návrh vysielacích sietí na Slovensku aj v zahraničí.

DVB-SSU

Pomocou našej širokej terestriálnej siete dokážeme sprostredkovať aktualizáciu softvérov vašich koncových zariadení. Aktualizácie je možná výlučne cez sieť DVB-T.

EPG

EPG je elektronický programový sprievodca, ktorý pomocou zobrazeného časového rozvrhu umožní vašim koncovým divákom vyhľadávať informácie o vysielanom programe. EPG zároveň uľahčuje divákom vyhľadávanie a nahrávanie programov na rekordér.

Mobilné prenosy

Mobilné prenosy sú profesionálnou služby vysokej kvality, ktorú oceňujú nie len profesionáli, ale najmä diváci. Vďaka našim pracovníkom špecializujúcich sa na túto službu dokážeme vašim divákom sprostredkovať vysielanie z rôznych športových či kultúrnych podujatí.

Referencie

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o naše služby, chcete sa poradiť alebo zistiť, ktorá služba je pre vás vhodná, vyplňte formulár.

Odoslaním mojich kontaktných údajov beriem na vedomie, že Poskytovateľ začne spracúvať moje osobné údaje. Bližšie informácie týkajúce sa spracúvania osobných údajov nájdete TU.

pokrytie

100%

uplinkové stanice Bratislava, Praha

POLOHA

dostupnosť poskytovanej služby

99%

STABILNÉ A INOVATÍVNE REŠENIE PRE VAŠE VYSIELANIE

Satelitné vysielanie patrí k službám s vysokou dynamikou rastu a inovácií. Naša spoločnosť poskytuje satelitnú kapacitu a uplinkové služby prostredníctvom vlastných uplinkových staníc na Slovensku i v Čechách. Vďaka satelitnému vysielaniu dosiahnete takmer okamžité 100% pokrytie nielen Slovenska, Českej republiky, ale aj ďalších európskych krajín. Vysoká kvalita vysielania, pomer cena/výkon, využívanie renomovanej paneurópskej satelitnej pozicie 23,5° E či ochrana vysielania pred neoprávneným užívaním účinným kryptovacím systémom, sú dôvody prečo práve satelitnú distribúciu zveriť do našich rúk.

Klienti

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o naše služby, chcete sa poradiť alebo zistiť, ktorá služba je pre vás vhodná, vyplňte formulár.

Odoslaním mojich kontaktných údajov beriem na vedomie, že Poskytovateľ začne spracúvať moje osobné údaje. Bližšie informácie týkajúce sa spracúvania osobných údajov nájdete TU.