Otta príšla v novom šate a aj so 4K UHD obsahom

Dnes sme predstavili našu  vynovenú videoslužbu otta, s niekoľkými pozitívnymi  zmenami. K srdcu sme si zobrali spätnú väzbu od svojich divákov. „Vynovená služba prináša úplne nový prehľadnejší vizuál, rozšírenú 30 dňovú registráciu zdarma, televíziu so sedemdňovým archívom a úplne novú sekciu so 4K UHD obsahom, ktorý ponúka aj atraktívne tituly z dielne Red Bullu,“ hovorí Andrej Doležal, riaditeľ pre inovácie.

 

Službu bude možné využívať aj v zahraničí, potrebná je však registrácia na Slovensku. Meníme aj jej cenu. Doteraz stála otta mesačne 5,99€, po novom to je 4,99€ za mesiac.

 

Celý obsah bude lokalizovaný do slovenčiny alebo češtiny, prostredníctvom audia alebo titulkov. Zákazníci sa tak nemusia obávať,  že by niečomu nerozumeli.  Otta je  dostupná aj prostredníctvom aktualizovaných aplikácií pre android a IOS.

 

Vynovená služba umožní sledovanie obsahu viacerými používateľmi súčasne. „Pre jedno konto bude môcť byť vytvorených päť užívateľských profilov, pričom tí budú môcť sledovať obsah až na desiatich zariadeniach,“ vysvetlil Doležal.

 

Po novom umožňujeme napríklad až trom členom rodiny sledovať v rovnakom čase rozdielny obsah. Nové  je aj označovanie prípustupnosti filmov pre jednotlivé vekové kategórie.  Na čom sme si dali výrazne záležať je prepracovaný rodičovský zámok, vďaka ktorému môžete bestarostne nechať sledovať ottu aj vaše ratolesti.

 

Otta je interaktívna mediálna služba. Ide o tzv. „video on demand“ službu, navyše aj s live streamom televíznych programov, vrátane 7 dňového archívu.  Využívať ju, je možné na televízoroch cez hybridnú televíziu (HbbTV)  alebo cez  aplikáciu pre smart TV.

 

Páči sa vám článok?